1

Energia słoneczna

energiaSłoneczna przyszłość zaczyna się już dziś. Aby nasi Klienci mogli spokojnie nadążyć za szybkim rozwojem technologicznym my, jako pionierzy rozwiązań solarnych, zawsze wybiegamy do przodu. To właśnie dlatego nasze
produkty otwierają drogę ku słonecznej przyszłości. Jako jedyny niemiecki producent oferujemy już dziś zestawy seryjne i solarne rozwiązania systemowe, optymalnie dopasowane do aktualnych wymogów rynkowych.
Dostarczamy produkty o najwyższej jakości oraz wydajną niemiecką technologię – a wszystko w rozsądnych cenach. Wszystkie nasze działania opierają się na dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości.

Jesteśmy obecni w każdej fazie solarnego obiegu produkcyjnego: od pozyskania surowca wyjściowego – krzemu, poprzez produkcję wafli krzemowych, ogniw słonecznych, aż po moduły fotowoltaiczne – wszystko tworzone i dostarczane przez jednego producenta. Dzięki temu możemy z jednej strony zaoferować niezwykle wysoką jakość, z drugiej zaś zapewnić trwałe i ekologiczne wytwarzanie naszych produktów.

Z nami wszystko staje się proste! Zainwestuj z nami w słoneczną przyszłość!